İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Anka Otomasyon bünyesindeki tüm iş imkanlarını ve kariyer fırsatlarını inceleyin.

Kariyer

Anka Otomasyon olarak, kişisel yetkinliklerin yanında aidiyet duygusu ve başarıya olan arzunun yüksek olduğu, bulundukları çevre ve topluma karşı hassas bireylerin firmamızın kültürünü ilerleteceğine inanıyoruz. Bu kapsamda, insan kaynağının şirketimizin en değerli varlığı olduğunu kabul ederek İK politikalarımızı geliştiriyoruz.

İşe alımın şirket başarısındaki kritik rolüne inanan Anka Otomasyon, aday seçiminde bireylerin eğitim, deneyim, yetkinlikleri, kariyer amaçları ve beklentileri ile pozisyonun gereksinimleri ve şirketin ihtiyaçları doğrultusunda işe alım yapmaktadır. Ekip çalışmasına açık, Türkiye ve dünya gelişmelerini yakından takip eden ve firmamızın kültürüne en uygun kişileri bünyemize katıyoruz.

Anka Otomasyon, çalışanlarının potansiyellerini en iyi şekilde kullanabilmeleri için destek sağlamaktadır. Bu doğrultuda, İnsan Kaynakları departmanımız, çalışanların gelişimine ihtiyaç duyduğu bilgi, beceri ve yetkinlik alanlarını belirleyerek çeşitli kişisel ve mesleki eğitimler düzenlemektedir. Ayrıca, çalışanların kişisel eğitim talepleri de değerlendirilerek, uygun görüldüğünde şirket içinde veya dışında eğitim almaları sağlanmaktadır.

Anka Otomasyon, gençlerin profesyonel yaşama hazırlanmalarında stajların önemli bir yere sahip olduğuna inanarak, grup şirketlerimizde lise ve üniversite öğrencilerine staj fırsatları sunmaktadır. Şirketlerimizde yapılan stajlar sırasında gençler, farklı departmanlardaki iş süreçlerini öğrenmekte ve bu süreçlere katkıda bulunmaktadırlar.

Açık Pozisyonlar

Kariyer.net üzerinden açık pozisyonlara ulaşmak için TIKLAYINIZ.
LinkedIn üzerinden açık pozisyonlara ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Genel başvurularınız için özgeçmişinizi ik@ankaotomasyon.com adresine ilgilendiğiniz pozisyonla ilgili bir ön yazı ekleyerek yollayabilirsiniz.

İletişim

Tüm Endüstriyel Otomasyon Çözüm Talepleriniz İçin Bizimle İletişime Geçiniz.

Şirketinizin ihtiyacına uygun çözümlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçin.

Avantajlarınız:
Bundan sonra ne olacak?
1

Size uygun bir zamanda bir görüşme planlıyoruz.

2

Keşif ve danışmanlık toplantısı yapıyoruz.

3

Bir teklif hazırlıyoruz.

Bizimle iletişime geçin.