Hakkımızda

Anka Otomasyon

90 yıllık FESTO'nun kurumsal deneyimi içinde şekillenen 20 yıllık şahsi birikimlerimizle, 2014 yılı itibariyle  ANKA otomasyon firması adı altında değerli iş ortaklarımıza endüstriyel otomasyon firması sektörünün  uluslararası lider markalarının bölge bayilikleri ile ekipman satışının yanı sıra, anahtar teslim otomasyon  proje taahhüt ve saha montaj hizmetleri de sunmaktayız.

Temsilciliğini yaptığımız markalar ile birlikte müşterilerimize maksimum düzeyde verimlilik kazandırmak  ve onların rakiplerinden bir adım öne çıkmalarına yardımcı olmak, kurumsal firmalarda edindiğimiz  tecrübe, bilgi ve saha birikimimizi, teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek, iş güvenliği ve iş etiği kuralları çerçevesinde, sizlerle paylaşmak prensibimizdir. Müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda istemiş oldukları endüstriyel otomasyon malzemelerini temin etmek,  sorunlarına çözüm danışmanlığı yapmak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde gerçekleştirmek; sektörde ulaşmak istediğimiz hedeflerimizin başında gelmektedir.

Sektörümüzle ilgili kalite standartlarına uygun olarak; Zamanında teslimat, kaliteli servis ve teknik destek anlayışı ile sizlere hizmet etmekteyiz